خرید عمده محصولات پدربزرگ

از دو طریق می توانید درخواست خرید عمده خود را به پدربزرگ اعلام نمایید.

ارتباط مستقیم با مسئول واحد بازرگانی پدربزرگ


از طریق ارتباط تلفنی ، سریعترین قدم را برای انجام خرید عمده و یا ایجاد خطوط همکاری بردارید. در صورت ارسال ایمیل ، نوع محصول درخواستی و میزان درخواستی را مشخص نمایید. اگر در خارج از کشور هستید و مایل هستید ما با شما تماس بگیریم، نوع آپ ارتباطی و نیز شماره خود را برای ما ارسال کنید. همچنین می توانید فرم فوق را پر نموده تا همکاران واحد بازرگانی ظرف حداکثر ۲۴ ساعت کاری با شما ارتباط برقرار کنند.


تلفن مسئول واحد بازرگانی: ۴۰۶۰۸۰۵ - ۹۱۹ (۹۸+)
ایمیل: trade@pbz24.com

پیام بگذارید تا ما با شما تماس بگیریم


از طریق صفحه اختصاصی پدربزرگ در Zoodel


زودل، بستری پیشرو در تجارت آنلاین B2B است که از طریق این بستر تجارت با کشورهای جاده ابریشم (ارمنستان، آذربایجان، گرجستان، قزاقستان، قرقیزستان، پاکستان، روسیه، تاجیکستان، ترکمنستان ، ازبکستان، ایران ، افغانستان، عراق، عمان، ترکیه، چین) تسهیل می شود. استارت آپ پدربزرگ عضو ویژه و فروشنده مورد تایید در زودل است.


برای خرید عمده به صفحه اختصاصی پدربزرگ در وب سایت رسمی Zoodel مراجعه فرمایید.

تعاملات بازرگانی را با ما شروع کنید

در گروه استارت آپی پدربزرگ ، ایده های جدید حرف اول را می زند. ما در اینجا پذیرای دیدار شما و آماده همکاری های مختلف بازرگانی هستیم.

حوزه کسب و کار استارت آپ ما، تولید انواع روغن های ارگانیک خوراکی، آرایشی ، بهداشتی و درمانی و نیز تولید دمنوش ها و ادویه جات ترکیبی است. استارت آپ پدربزرگ برای توسعه کسب و کار خود در زمینه تقویت خطوط تولید، صادرات محصولات ، خرید مواد اولیه و گسترش فروش داخل کشور آماده همفکری و همکاری است.

با شماره ۴۰۶۰۸۰۵ - ۹۱۹ (۹۸+) تماس بگیرید،


تا میزبان شما باشیم و جلسه ای دوستانه و صمیمی را با یکدیگر برگزار کنیم و در راستای خطوط همکاری با یکدیگر گپی دوستانه داشته باشیم. اگر قبل از برگزاری جلسه ، زمانی را به ارائه اطلاعاتی در مورد خود و ایده ای که در سر دارید ، اختصاص دهید ، قطعا در کیفیت برگزاری جلسه تاثیر گذار خواهد بود. لذا در صورت تمایل از طریق فرم برگزاری جلسه ، کمی بیشتر ما را با خود آشنا فرمایید. منتظر شما هستیم.

زمینه های همکاری با پدربزرگ بسیار متنوع است

افزایش فروش محصولات

آیا آماده همکاری در کشف و تصاحب بازارهای جدید هستید؟ پتانسیل و آمادگی بسیار زیادی در استارت آپ پدربزرگ منتظر توانایی های شما در ورود به بازارهای جدید است. در هر شهر و یا کشوری هستید، می توانید بر پایه پشتیبانی ما کسب و کار خود را گسترش دهید و همکاری نزدیکی با استارت آپ پدربزرگ داشته باشید. با ما تماس بگیرید تا در مورد جزئیات بیشتر بدانید.

کمک در گسترش خطوط تولید

ما به دنبال گسترش کسب و کار و فروش محصولات خود در بازار داخلی و صادرات محصولات به دیگر کشورهای جهان است. از طرفی همکاری در تولید محصولات با توجه به استانداردهای تولید تعریف شده در استارت آپ پدربزرگ ، یکی از سیاست های کاری ما است. از اینرو ، از خطوط تولید و تجهیزات دیگر همکاران در جهت تامین محصولات بازارهای خود استقبال می کنیم. با تماس بگیرید.

خرید مواد اولیه

تولید محصولات در پدربزرگ بر پایه استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه پایه ریزی شده است. کیفیت مواد اولیه یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده در کیفیت محصول نهایی تولید شده است. در این راستا مواد اولیه مورد استفاده در استارت آپ پدربزرگ با دقت فوق العاده زیادی انتخاب می شود. اگر جزو تامین کننده اصلی مواد اولیه هستید با ما تماس بگیرید تا همکاری خود را آغاز نماییم.

همکاری در صادرات محصولات

ما در استارت آپ پدربزرگ به دنبال فرصت های صادرات محصولات خود به بازارهای جهانی هستیم. از اینرو ، ساز و کار فرآیند صادرات محصول به هر کشوری که پتانسیل مصرف محصولات تولیدی در پدربزرگ را داشته باشد ، برای ما بسیار با اهمیت است. چنانچه امکانات و یا فرصت های تجاری مرتبط با صادرات را در اختیار دارید، واحد رایزنی های بازرگانی آماده همکاری با شما خواهد بود.