گروه مقالاتمنابع و رویدادها

نمایشگاه نان و شیرینی استانبول (Ibatech)

نمایشگاه نان و شیرینی استانبول (Ibatech)

نمایشگاه نان و شیرینی استانبول (Ibatech) از ۰۷ الی ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ در شهر استانبول کشور ترکیه برگزار می گردد. نمایشگاه نان و شیرینی استانبول (Ibatech) به صنعت نان‌پزی و شیرینی‌پزی اختصاص داشته و بر فناوری‌های مورد استفاده در صنعت شیرینی‌پزی متمرکز است. هدف این رویداد وارد کردن آموزش‌های مورد نیاز برای متخصصان است تا بتوانند از آخرین فناوری‌ها برای تولید بهترین‌ها سود ببرند. نمایشگاه شیرینی‌پزی استانبول رویدادی جامع و در حال توسعه است که با ترتیب دادن نمایش‌هایی خاص برای افراد حاضر در صنعت شیرینی‌پزی و کمک به آن‌ها برای کشف طیفی گسترده از محصولات و روش‌های پخت و خدمت به مشتریان، تمام نیازهایشان را پاسخ می‌دهد.


 

اهداف این رویداد

با توسعه سریع قوانین برندسازی و ثبت حق امتیاز در سال‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها نه تنها به صادرات روی آورده‌اند، بلکه فروشگاه‌های خرده‌فروشی در خارج از کشور راه‌اندازی می‌کنند. ترکیه اساساً نان، کیک، شکلات و بستنی به روسیه، کشورهای عربی، ترک‌ها و کشورهای حوزه بالکان صادر می‌کند. در منطقه، از نظر ملی نمایشگاه تجاری بین‌المللی شیرینی‌پزی، ماشین‌آلات کلوچه‌پزی، بستنی، شکلات و فناوری استانبول مؤثرترین فعالیت بازاریابی این بخش است و بنابراین همچنان جایگاه مهمی برای صادرکنندگان ترکیه به شمار می‌رود.

استانبول به عنوان یکی از مهمترین مراکز اقتصادی جهان و قلب اقتصاد ترکیه به شمار می‌رود. این شهر مانند پل ارتباطی فرهنگ‌های مختلف عمل می‌کند. علاوه بر دسترسی آسان به مرکز شهر و بسیاری از امکانات تسهیلاتی  دیگر، این شهر به غرفه‌داران و بازدیدکنندگان امکانی بیشتر از یک سالن نمایشگاه ساده را می‌دهد و برایشان فرصت لذت از اقامتشان در یک شهر فعال و بیست و چهار ساعته در تمام روزهای هفته را فراهم می‌آورد.


 

منبع:

ilikevents.com

اقتصاد محصولات ارگانیک در هند رشد روزافزونی دارد. طی پنج سال گذشته، کشاورزی ارگانیک تقریبا ٣٠ برابر شده است. همچنین ناحیه زیر کشت محصولات ارگانیک تقریبا دو برابر شده و گردش معاملات محصولات ارگانیک به سرعت در حال رشد و افزایش است. نمایشگاه مواد غذایی ارگانیک و سبز هند تمام دنیای محصولات ارگانیک شبه قاره هند را به شما عرضه می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *