رویدادهای پدربزرگگروه مقالات

حضور پدربزرگ در سمینار اصول مسافرت های تجاری با سخنرانی جناب آقای رضا خزاعی

حضور پدربزرگ در سمینار اصول مسافرت های تجاری با سخنرانی جناب آقای رضا خزاعی

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با همکاری اتاق بازرگانی ایران و سوئیس در روز ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ سمینار اصول مسافرت های تجاری را در محل سالن اجتماعات اتاق تهران برگزار کردند. استارت آپ پدربزرگ به عنوان یکی از اعضاء اتاق بازرگانی ایران و سوئیس از طرف این اتاق برای شرکت در این سمینار دعوت شده بود که آقایان سید محسن چاوشی و کورش ناریان به نمایندگی از طرف پدربزرگ در این همایش شرکت نمودند. در این برنامه جناب آقای رضا خزاعی ، به عنوان سخنران اصلی در مدت زمانی در حدود ۴ ساعت ، به شرح نکات بسیار مهمی که در خروجی نهایی یک سفر تجاری بسیار تاثیر گذار است ، پرداخته و تجربیات ۱۵ ساله خود را در امر مسافرت های تجاری بین المللی در اختیار حضار در این سمینار قرار دادند.

جناب آقای رضا خزاعی ۱۵ سال در شرکت های سوئیسی فعال در حوزه مواد اولیه صنایع خوراکی و غذایی ، مشغول به کار بوده اند و در این مدت ، صدها مسافرت تجاری به کشورهای مختلف جهان داشته اند. در حال حاضر ایشان سرگرم ایجاد یک کسب و کار در زمینه صنایع خوراکی و غذایی در ایران بوده و البته همزمان بخشی از وقت خود را جهت ارائه مشاوره تخصصی بازرگانی به شرکت های مختلف صرف می کنند.

caret-down caret-up caret-left caret-right

 

از راست به چپ : آقای سید محسن چاوشی و آقای کورش ناریان
در زمان استراحت بین سخنرانی

صادرات محصولات پدربزرگ به دیگر کشورهای جهان، یکی از رویاها و اهداف کلان استارت آپ پدربزرگ است. به همین دلیل یافتن و دریافت هر تجربه ای که پدربزرگ را به این هدف نزدیکتر کند، برای استارت آپ جوان ما بسیار پر اهمیت است. قطعا یکی از تجربیات ذی قیمت در این مسیر ، آشنایی هر چه بیشتر با نکات سفر و البته با رویکرد تجاری است. همین امر باعث شد که پدربزرگ در این سمینار حضور پیدا کرده و از مباحث مطروحه در آن استفاده کند.

در این سمینار اطلاعات مفید و کاربردی بسیار مهمی در اختیار حضار پر سفر و همچنین کارشناسانی که شاید برای اولین بار عازم ماموریت کاری به خارج از کشور هستند ارائه شد. آقای خزاعی با بسط دامنه سفرهای تجاری به موضوعات مهم دیگری مانند خانواده و سلامتی، توجه حضار را به عواقب ناشی از مسافرت‌های متوالی جلب نمود و راه‌حل‌هایی را نیر برای بهبود شرایط ارائه کردند. در بخش‌های مختلف سخنرانی به راه‌کارهائی جهت استفاده بهینه از زمان و همچنین اصول موثر در ارتقا کیفیت سفرهای تجاری نیزپرداخته شد.


 

مدیران عامل و مدیران بازرگانی شرکت های مختلف
در حین استماع سخنرانی آقای خزاعی

یکی از نکات جالب توجه در این سمینار، حضور مدیران عامل و مدیران بازرگانی شرکت های مختلف در این همایش بود که همگی تجربه سفرهای متعددی را به خارج از کشور در کارنامه خود داشتند. نوع اجراء این سمینار در بخش هایی از آن از جنس تعاملی بود. بدین معنی که آقای خزاعی از حضار دعوت کردند که تجربیات خود و چالش هایی را که در سفرهای خود مواجه شده بودند را در اختیار دیگر حضار قرار دهند. این ابتکار عمل ، فضای بسیار سازنده ای را بر سمینار حاکم کرد و باعث شد که افراد حاضر در این همایش از تجربه های دیگران واقعا بهره مند گردند. در واقع این فضا عملا پیوندی را بین مباحثی که در سخنرانی به صورت تئوری مطرح شده بود با نمونه عملی آن که اتفاق افتاده بود ایجاد کرد.

خبر خوب

شاید که تا اینجا مطالب مرتبط با این سمینار را خوانده اید ، دچار افسوس شده باشید که ای کاش در این سمینار شرکت کرده بودم. خبر خوب این هست که آقای رضا خزاعی کتابی را با عنوان اصول مسافرت های تجاری ، نوشته و بسیاری از مطالب مطروحه در این سمینار را در آن گنجانده اند. با یک جستجو در گوگل می توانید به فروشگاه های آنلاین که این کتاب را به بازار ارائه داده اند ، دستیابی و این کتاب را خریداری کنید. چاپ دوم این کتاب در پاییز ۱۳۹۸ (همین فصل و همین امسال) روانه بازار شده است. ناشر این کتاب نشر دایره است.

خبر خوب دیگر اینکه بعد از انتشار این مقاله با جناب آقای رضا خزاعی تماس گرفتیم و از ایشان خواهش کردیم که در صورت امکان اجازه دهند تا ایمیل شخصی ایشان را برای ارتباط مستقیم مخاطبان با ایشان در اختیار ما قرار دهند که خوشبختانه ایشان موافقت کردند تا این پل ارتباطی موثر بین مخاطبان و ایشان ایجاد شود (با کمال تشکر از ایشان).

آدرس ایمیل آقای رضا خزاعی: rezakhazaei.rkh@gmail.com

دیگر تصاویر

اعلامیه دعوت به سمینار
از طرف اتاق تهران و اتاق بازرگانی ایران و سوئیس

جناب آقای رضا خزاعی
در حال سخنرانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *